Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oceán vyjede na jaře na česko-slovenské turné

2. 3. 2011

Nedávno znovuzrozená kapela Oceán dodržela svůj slib a na jaro letošního roku nachystala česko-slovenské turné. To odstartuje již koncem dubna. 

 

Prozatím má turné potvrzených pět zastávek, další termíny budou zveřejněny v nejbližších dnech. Vše vypukne v pražském klubu Roxy, kde Oceán zahraje 27. dubna. Ve čtvrtek 5. května se dočká Brno a v sobotu 14. května Ostrava. Prozatím jedinou zastávkou na Slovensku bude Bratislava, kde v Majestic Music Clubu muzikanti zahrají 20. května. V tento okamžik je poslední zastávkou domovské město České Budějovice, kde Oceán vystoupí 26. května. Počátkem tohoto týdne kapela navíc zveřejnila, že v roli předskokana zahraje duo Cartonnage. To na turné mimo jiné představí i svoje třetí album "I'm Not Your Computer".

 

Jarní turné kapely Oceán bude mít i několik speciálních hostů, kteří svou účastí na turné vzpomenou na loňskou tragickou smrt Petra Muka. Přestože se na internetu již objevilo mnoho spekulací ohledně toho, jaké hosty bude Oceán na turné mít, kapela je chce oficiálně zveřejnit až krátce před začátkem turné.

      

Hlavní role zpěvačky se opět ujme Jitka Charvátová, která tak na chvíli opustí koncertování se svojí vlastní kapelou. Tento týden ji ale ještě jedna sólová show čeká. Ve čtvrtek 3. března zahraje se svojí kapelou Mother Ducks v plzeňském klubu Anděl Café a den poté bude s napětím očekávat, zda v tom samém městě neukořistí jednu z cen letošního ročníku ankety Žebřík, kde je nominovaná za album "Feed My Lion" hned ve dvou kategoriích.

    zdroj: musicserver.cz

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář