Jdi na obsah Jdi na menu
 


Havlíčkovy sady (Grébovka) - 20.9.2008

21. 9. 2008

Dne 20.9.2008 v 17:00 hodin vystoupil Petr Muk s Michalem Šetkou a zpěvačkami Petrou a Veronikou na Vinohradských slavnostech. Všude plno lidí, dětí, burčáku, staročeských jídel, sladkostí, středověkých kostýmů a zbraní. Po absolovování nezbytných soutěží s dětmi - přesun k pódiu, které bylo nesmyslně oddělené - před podiem asi 10 m záhon nějakých kytek, pak železné vysoké zábrany a pak mačkající se lidé. Moje 6-ti letá dcera už asi rok škemrá, že chce na koncert Petra Muka, tak se nemohla od rána dočkat, spolu s kamarády se pověsily na zábrany a netrpělivě čekaly na Petrův příchod. Tříapůlletá dcera usoudila, že fakt nic nevidí a že jí teda budu držet v náručí. 20 kg čisté váhy se fakt pronese :-)

Petr zazpíval svoje hity jako Sny zůstanou, Láska tě spoutá, Bon Soir, Mademoiselle Paris, Neusínej, Oh L´Amour, Ty a já ..... prokládal to "neuvěřitelně vtipnými" bonmoty, tak jak on dovede. Jako poslední písnička byla Ráchel, kterou jsem ovšem neviděla, protože se malý chtělo čurat. No chápete to? Zrovna před Ráchel, na kterou se tak těšily. No co se dá dělat ... přírodě neporučíš a Muk neMuk, šlo se čurat.

Vzhledem k duchu celé akce, jsem dětem splnila přání vidět Muka naživo, byly nadšené, spokojené a zmrzlé. Jo a jejich závěr: bylo to moc hezký, chtěly by Muka mít doma, ale nemusel zpívat tolik nahlas :-)

 

  

  

Muk - 20.9.2008

 

 

 

 

   

Muk - 20.9.2008

 

    

 

   

Muk - 20.9.2008

 

  

 

    

Muk - 20.9.2008

 

   

   

   Muk - 20.9.2008

 

  

  

 

 
 
 
 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář